Kw | pk | Nm | |
---|---|---|---|
Serie | 62 | 84 | 0 |
P-TRONIC | 76 | 104 | 0 |
Winst | 14 (23%) | 20 (24%) | 0 (0%) |
Eigenaar van een 318dA M sport 143 pk. Leasewagen. Ik durfde de powerbox niet meteen te plaatsen. Ik moest de hele tijd in sportmodus rijden om koppel te hebben en te kunnen optrekken. De auto is toch vrij zwaar. Ik heb daarom opnieuw contact met P-Tronic opgenomen (ik heb al 3 auto's met hun materiaal) om te weten of ik een kit op een leasewagen kon monteren. Ze hebben me uitgelegd dat hun systeem geen enkel spoor achterlaat. Ik heb dit gecontroleerd en het klopt. Daarna heb ik de P-Tronic powerbox van mijn serie 1 gehaald en in 2 minuten in de leasewagen gemonteerd. Hij gaat nu echt betere in de bochten, reageert ogenblikkelijk en inhalen is dolle pret geworden. Jurgo (Utrecht)
Ik heb lang getwijfeld tussen een Mercedes 200 CDI en 220 CDI. Toen ik me informeerde besefte ik dat het enige verschil de programmering is van de injectie. Ik heb dus het kleinere model gekocht en een powerbox. In plaats van 2.200 EUR voor het hogere model, heb ik er slechts 530 uitgegeven voor hetzelfde resultaat. Carlo W., Luxembourg.
Sinds 3 jaar heb ik een motorherprogrammatie van P-Tronic op een Golf 4.1.9 TDI 101. Ik ben er echt supertevreden over. Een zeer betrouwbaar product. En de versnellingen zijn erg efficiënt. De turbo klinkt mooi, goede koppel. Het verbruik daalt met bijna 1 liter. Ik bestuur mijn wagen nu met het grootste gemak, zelfs met 5 mensen aan boord. Een echte aanrader. Floris (Venlo)
Aanbieding -15 %
Gratis levering
Herprogrammeerbare box
Verhoogde betrouwbaarheid van de motor
Oorspronkelijke stekkers
5 jaar garantie
Deze website maakt gebruik van cookies. Door verder te surfen gaat u akkoord met.